De Elegance RVS lijn van DRL is een complete serie elegante handdoekradiatoren die zich niet alleen kenmerkt door de RVS geborstelde of gepolijste RVS finish maar ook door een uitstekende prijs/ kwaliteitsverhouding.
De functie van deze designradiatoren is tweeledig: ze zijn een oogstrelende warmtebron en drogen en/of verwarmen uw handdoeken.
Bovenaansluiting Als u bij deze design radiator van boven gaat aansluiten, dan moet er altijd en stijgbuis/sproeibuis in de radiator geplaatst worden. De stijgbuis/sproeibuis kunt u mee bestellen bij het selecteren van de aansluitpositie.
Adviesprijs€ 979,56
Op voorraad
Nog %1 beschikbaar
SKU
category_330
Overige informatie
Levertijd: 2 weken
Garantie: 5 jaar
Standaard meegeleverd
Ophangbeugels. Aansluitmateriaal kunt u bestellen onderaan deze pagina, of bij de doorlink aansluitmaterialen.
Deze website werkt niet optimaal wanneer u gebruik maakt van Internet Explorer als webbrowser. Dit heeft te maken met het feit dat Internet Explorer een verouderde browser is.
Bij het ontwikkelen en onderhouden van websites wordt rekening gehouden met diverse (web)browsers. Veiligheid is een belangrijk aspect daarbij. Internet Explorer is een verouderde browser die niet meer ontwikkeld wordt door Microsoft en bij het ontwikkelen en onderhouden van websites wordt dus ook geen rekening meer gehouden met Internet Explorer. Hierdoor kan het voorkomen dat bepaalde onderdelen van de website niet goed leesbaar zijn of niet goed werken.
Oplossing
Om alle informatie op deze website (en andere websites) goed te kunnen lezen en goed te kunnen gebruiken, is het belangrijk een actuele versie van een webbrowser te gebruiken.
Mocht u ondanks het gebruik van een actuelen webbrowser toch problemen ondervinden, dan horen we dat graag zodat we kunnen bekijken wat de oorzaak van het probleem is en kunnen werken aan een oplossing.
De Elegance RVS lijn van DRL Products is een complete serie elegante handdoekradiatoren die zich niet alleen kenmerkt door de RVS geborstelde of gepolijste RVS finish maar ook door een uitstekende prijs/kwaliteitsverhouding. De functie van deze designradiatoren is tweeledig: ze zijn een oogstrelende warmtebron en drogen en/of verwarmen uw handdoeken.
Dit kwaliteitsproduct heeft horizontale buizen – 25, 32 of 36 stuks – die recht in de ronde collectorbuizen met een diameter van Ø38mm zijn geplaatst
De DRL Elegance RVS is voorzien van 4 x ½” binnendraad aansluitingen. Voor bovenaansluitingen is een stromingsbuis leverbaar. Leverbaar in 6 modellen (3 hoogtes in 2 breedtematen). De horizontale buizen hebben een diameter van Ø 21mm. Leverbaar in RVS Geborstelde en RVS Gepolijste uitvoering.
Bovenaansluiting Als u bij deze design radiator van boven gaat aansluiten, dan moet er altijd en stijgbuis/sproeibuis in de radiator geplaatst worden. De stijgbuis/sproeibuis kunt u mee bestellen bij het selecteren van de aansluitpositie.