Deze website werkt niet optimaal wanneer u gebruik maakt van Internet Explorer als webbrowser. Dit heeft te maken met het feit dat Internet Explorer een verouderde browser is.
Bij het ontwikkelen en onderhouden van websites wordt rekening gehouden met diverse (web)browsers. Veiligheid is een belangrijk aspect daarbij. Internet Explorer is een verouderde browser die niet meer ontwikkeld wordt door Microsoft en bij het ontwikkelen en onderhouden van websites wordt dus ook geen rekening meer gehouden met Internet Explorer. Hierdoor kan het voorkomen dat bepaalde onderdelen van de website niet goed leesbaar zijn of niet goed werken.
Oplossing
Om alle informatie op deze website (en andere websites) goed te kunnen lezen en goed te kunnen gebruiken, is het belangrijk een actuele versie van een webbrowser te gebruiken.
Mocht u ondanks het gebruik van een actuelen webbrowser toch problemen ondervinden, dan horen we dat graag zodat we kunnen bekijken wat de oorzaak van het probleem is en kunnen werken aan een oplossing.
De Instamat Paneel Spiegel is alleen geschikt voor de onderstaande radiatoren:
Instamat Paneel TH
Instamat Paneel TV
De maatvoeringen van de spiegel is als volgt:
340mm x 550mm, breedte x hoogte (Bij de Paneel TV geldt min. breedte maat van 397 mm.)
500mm x 850mm, breedte x hoogte (Bij de Paneel TV geldt min. breedte maat van 557 mm.)
De Instamat Paneel Spiegel is een daadwerkelijke spiegel die op de radiator kan worden geplaatst met bevestigingsmateriaal van geborsteld RVS. Ideaal voor bijvoorbeeld in de badkamer.